Kıbrıs  Rent a Car Lefkoşa

kibris-lefkosa-rent-a-car

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa, KKTC’nin başkenti Lefkoşa’dır. Lefkoşa’da daha çok iş amaçlı adayı ziyaret eden turistler konaklamaktadır. Lefkoşa’da 2 tane 5 yıldızlı, ve bir tane de 3 yıldızlı otel bulunmaktadır. Ercan Havalimanı Lefkoşa şehir merkezine 15km uzaklıktadır. Kıbrıs Rent a car Lefkoşa hizmetimizi Lefkoşa’da konaklamak isteyen müşterilerimize otellerinde veya Havalimanında araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa’da Hizmet

Lefkoşa Otelleri Lefkoşa’da kalabileceğiniz 2 tane 5 yıldızlı otel vardır. Lefkoşa Merit Otel ve Golden Tulip Hotel bu otellerde casinolarda vardır. Bunlardan ayrı bir tane de 4 yıldızlı otel vardır. City Royal Hotel vardır.

Kıbrıs seyahat ya da iş gezilerinizde sizlere eşlik edecek son model araçlar ile rent a car hizmetini yıllardır başarı ile devam ettiren Kıbrıs rent a car, ekonomik fiyatlar çerçevesinde hizmetlerini yerine getirmektedir.

Ercan havalimanına iniş yaptığınız anda müşteri temsilcimiz ile görüşüyor, sözleşme imzalıyor ve anahtarı alıp yolculuk keyfinize bakıyorsunuz. Tüm yapmanız gerekenin bu olduğu rent a car hizmetlerimizde son model araç donanım ile sizlere kaliteli bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Kıbrıs rent a car lefkoşa, kurumsal ilkelerine bağlı, günümüz firma anlayışını geçerli kılan bir yapılaşma içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Zengin araç donanımımız bakımları sürekli yerine getirilmektedir.

Bizimle direk telefon aracılığıyla iletişime geçebileceğiniz gibi sitemiz üzerinde online rezervasyon yapabilirsiniz. Telefon hizmetlerimiz yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz aracılığıyla her türlü soru, düşünce ve yorumlarınıza açıktır. Web adresimizden firmamız faaliyetlerini inceleyebilir, size en uygun araç model ve tipini seçebilir, ön rezervasyonu kolayca yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ayrıca fiyatlarımıza bakabilir gerekli kıyaslamaları görebilirsiniz.

kibris-rent-a-car-lefkosa

Kıbrıs’ta Trafik Kuralları

Kıbrıs araç kiralama şirketleri arasında en çok araç seçeneğine sahip olan Kıbrıs rent a car firmamız, dünya ölçeğinde hizmet sunumu ile hareket etmekte, kurumsal ilkeleri gereği müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Farklı firma anlayışı ile müşteri talepleri konusunda önemli gelişim ve değişimleri hayata geçiren Kıbrıs rent a car lefkoşa, tüm Kıbrıs gezilerinizde sizlere kaliteli araç sunumunun yanında modern hizmet anlayışını da sunmaktadır.

Kıbrıs’ta oto kiralama işlemini yapabilmeniz için Türkiye Cumhuriyeti veya diğer ülkelerden alınan sürüş ehliyetinin yanı sıra yirmi beş yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Kıbrıs’ta ayrıca trafik akışı sol şeritten yapılmaktadır. Kıbrıs’ta her türlü trafik işaret levhaları ve kuralları Türkiye ile aynı olmaktadır.

Kıbrıs’ta iş seyahatleriniz dışında turizm amaçlı geliyorsanız, gece hayatının canlı olduğu Girne ve tarihi zenginlikleri ile meşhur Lefkoşa bulunmaktadır. Kıbrıs rent a car lefkoşa hizmeti ile unutamayacağınız bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız hizmetlerini https://www.kibrisrentacar.com adresimizden detaylı olarak takip edebilir, ön rezervasyon gerçekleştirebilir ve gerekli durumlarda öğrenmek istediğiniz her konuyu yedi gün yirmi dört saat hizmet veren Müşteri Temsilcimizden edinebilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa’da Sizleri Bekliyoruz

Kıbrıs Rent a car olarak Lefkoşa’da rent a car talepleriniz için hizmet verebiliriz. Bize ulaşmak için +90 533 870 5300 nolu telefondan ulaşınız.

Lefkoşa’da araç kiralamak istiyorsanız en uygun fiyatlar için bize ulaşabilirsiniz. Kaldığınız yer veya otelinize kiralık oto getirebiliriz.

Lefkoşa’da Rent a Car konusunda lider firmamız Lefkoşa’daki otelinize aracınızı ücretsiz teslim ediyor. Telefon ile veya sitemizin online rezervasyon formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Kıbrıs Lefkoşa’da Rent a car için diğer sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa’da Gezilecek Yerler

  1. Büyük Han
  2. Girne Kapısı
  3. Mevlevi Tekkesi
  4. Dikilitaş Meydanı
  5. Surlar içi bölgesi
  6. Rum tarafını görebileceğiniz Yiğitler Burcu Parkı
  7. Barbarlar Müzesi
  8. Selimiye Camisi

Kıbrıs Rent a Car Lefkoşa servisimizi bulunduğunuz adrese yapıyoruz, bize sadece en az 1 gün öncesinden bilgi vermeniz yeterlidir.

Kıbrıs Lefkoşa'da Rent a Car, Talep Formunu Gönderin Sizi Geri Dönüş Yapalım.