Ford c-max’i pahalı bulanlar için Ford tarafından üretilen araçtır. Modern tasarımıyla oldukça dikkat çekici olan bu araç Fiesta, Focus, c-max gibi Ford modellerini andırıyor. Yüksek tabanı ve geniş camları ile farklı bir havaya sahiptir. Aracın içerisindeki konsol Ford Fiesta ile neredeyse aynıdır.

Ford c-max , b-max gibi otomobillerde pratiklik ön plandadır. Ford Focus’da genelde ayaklardan biri sürekli konsola değerek rahatsız etmekte iken b-max’in genişliği ile b sorun ortadan kalkmıştır. Geri görüş kamerası,  kuş testi diğer dikkat çekici özelliklerindendir. Ford tarafından 1.4 1.5 dizel olarak iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Konfora dayalı üretilen bu kiralık aracımızla tatiliniz de arabada iken de dinlenebileceksiniz.

Kiralık aracımızın özellikleri aşağıdaki gibidir.

Yakıt Türü Dizel Uzunluk 4077 mm

Şehir İçi Ortalama Tüketim 4.8 lt

Bagaj Hacmi 318 lt

Vites Tipi 5 İleri Düz

Boş Ağırlık 1307 kg

Maksimum Tork 190 Nm

Yakıt Deposu 48 lt

Genişlik 1751 mm

Silindir Hacmi 1498 cc0-100 Km Hızlanma 16.5 sn

Beygir Gücü 75 HP Maksimum Hız 157 km/s

Şehir Dışı Ortalama Tüketim 3.8 lt

Yükseklik 1604 mm

Karma Yakıt Tüketimi 4.1 lt

Lastik Ölçüleri 195/60 R15

Kıbrıs tatilinizde rahat bir araç ile seyahat etmek istiyorsanız Ford b-max sizin için en iyi araçlardan bir tanesi olacaktır. Kıbrıs otomobil kiralama
ile keyifli ve konforlu yolculuk için daha ne bekliyorsunuz. Telefon yada site üzerinden rezervasyonunuzu yapın kiralık aracınız kapınıza gelsin.  Kıbrıs Rent A Car  İyi Yolculuklar diler.