Dünyanın muhteşem güzellikteki coğrafyalarından biri olan Kıbrıs içinde güvenli, bağımsız ve konforlu ulaşım sağlamak, iş ya da turizm seyahati için Kıbrıs’ta bulunan misafirlerimizi ağırlamak amacı ile faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermektedir.

Kıbrıs Kiralık Araba

Denizi, güneşi, tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra dünya mutfağı yelpazesindeki yemekleri ve hiç bir yerde bulamayacağınız sıcak atmosferi ile gezilmeye, görülmeye değer olan Kıbrıs için toplu taşıma araçları yetersizdir. Ayrıca mesai saatleri dışında hizmet vermeyen toplu taşıma uygulaması nedeni ile eğlenceli gece hayatının başkenti olan Kıbrıs kiralık araba hizmeti ile bağımsız ve sorunsuz ulaşım sağlanmaktadır.

2013 model konforlu araç filosu ile 7/24 kesintisiz hizmet vermekte olan online ya da telefon iletişimi ile rezervasyon olanağı sağlamaktadır. Müşteri tercihine göre Ercan Havalimanında temsilcimiz tarafından karşılanarak, araç teslimatı ve iade hizmeti sağlanmaktadır. Dilerseniz Havalimanında ya da otelinizde mobil POS cihazı uygulamasında kredi kartı ile ödeme yapabilme imkânına sahipsiniz. Üstelik bu hizmetlerin hiç biri için ek ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Özellikle Girne ve Lefkoşa şehirlerinde ve adanın her bir köşesinde ayrı ayrı güzellikte keşfedilmeye ve gezmeye değer mekânları bulunan Kıbrıs kiralık araba hizmeti sayesinde konfor içinde gezilmelidir. İş ya da turizm amaçlı seyahatlerinizi keyif ve konfor içinde geçirmenizi sağlamak üzere faaliyet gösteren firmamız, her türlü sorunuz ve sorununuz için kesintisiz hizmetinizdedir.

Kıbrıs Kiralık Araba Uygulaması

Tüm trafik uygulamaları ve trafik işaret levhaları Türkiye’de ki ile aynı durumda olan Kıbrıs’ta dikkate alınması gereken tek nokta trafiğin sol şerit üzerinden işlemesidir. Bu uygulama dışında Türkiye Cumhuriyeti veya diğer ülkelerin yasaları çerçevesinde edinilmiş tüm ehliyetler KKTC sınırları içinde de geçerlidir. https://www.kibrisrentacar.com  Akdeniz’in incisi konumundaki Kıbrıs kiralık araba ile çok daha sorunsuz ve bağımsız seyahat etmenize olanak sağlamaktadır. Firma olarak tüm müşterilerimizi konuklarımız olarak görmekte ve müşteri memnuniyeti paralelinde ekonomik fiyatlı ve konforlu hizmet sunmaktayız. Kurulumuzdan bu yana oluşturduğumuz hizmet ağı ile birçok seçkin müşteriye hizmet üstün vermenin sağlamanın yanı sıra sektörde yer alan diğer firmalara da kalite konusunda öncülük etmekteyiz.