Kıbrıs Araç Kiralama Şirketleri

kibris-rent-a-car-sirketleri

Kıbrıs Araç Kiralama Şirketlerinin Hizmet Verdiği Kuzey Kıbrıs’ı Kısa Tanıyalım…

Kıbrıs’ın masmavi denizi, eşsiz yeşillikleri ile dolu beşparmak dağları ve en güzel, en eğlenceli akşamları ile iş yaşam stresini tatil ile atacağınız bir ülkedir. Turizm cenneti olan Kıbrıs dünyanın birçok ülkesinden gelen turistlere ev sahipliği etmektedir. Bu sebeple bölge de çok sayıda otel ve tatil köyü bulunmaktadır.

Kıbrıs’ta Araç Kiralayan Resmi Şirketler

Ulaşımın hava ve deniz yolu ile olduğu Kıbrıs’ta toplu taşıma araçlarının yaygın olmaması nedeniyle insanlar ulaşımlarını kiraladıkları otomobillerle ya da ticari taksilerle sağlamaktadır. Ticari taksilerin külfetli ve bir defalık olduğunu düşünen yerli ve yabancı turistler yaygın olan Kıbrıs’ta araç kiralama tavsiye şirketlerine yönelmektedir.

En İyi Kıbrıs Araç Kiralama Şirketlerinin Web Siteleri

> www.kibrisrentacar.com
> www.kibrisarackiralama.com
> www.ayazrentacar.com.tr

kibris-arac-kiralama-sirketleri

Önemli Bilgiler
Kıbrıs’ta Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları Daha Uygundur

–> Kıbrıs araç kiralama şirketlerinden yapacağınız kiralama işlemlerinde uzun dönem araç kiralama hizmeti, bir günlük araba kiralama fiyatından çok daha uygun fiyattadır.

–> KKTC’de tüm araç kiralama şirketleri yaz ve kış dönemlerinde farklı fiyat seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır.

–> Kıbrıs’ta seçeceğiniz araç kiralama şirketinde tarafınıza sunulan fiyatlarda mutlaka “KDV ve Muafiyeti Kasko Ücreti Dahildir” olanı seçmelisiniz.

–> Kıbrıs’ta hizmet veren rent a car şirketlerinin size kiralık araç verebilmeleri için Türkiye’de kullandığınız ehliyetin, Kıbrıs’a giriş belgenizin, pasaportunuzun yanınızda olması ve yaşınızın 25 üstü olması yeterlidir.

–> Kıbrıs araç kiralama şirketlerinin filosunda bulunan tüm araçların direksiyonu  sağ taraftadır.

Bilgilerinize sunarız.
KIBRIS RENT A CAR

Bilgi sahibi olabilirsinizKıbrıs’ta Bebek-Çocuk Koltuklu Araç Kiralama Hizmeti