Kıbrıs Araç Kiralama Şirketleri

kibris-rent-a-car-sirketleri

Kıbrıs Rent a Car ile kısaca Kıbrıs:
Kıbrıs’ın masmavi denizi, eşsiz yeşillikleri ile dolu beşparmak dağları ve en güzel, en eğlenceli akşamları ile iş yaşam stresini tatil ile atacağınız bir ülkedir. Turizm cenneti olan Kıbrıs dünyanın birçok ülkesinden gelen turistlere ev sahipliği etmektedir. Bu sebeple bölge de çok sayıda otel ve tatil köyü bulunmaktadır.

Kıbrıs’ta Araç Kiralayan Resmi Şirketler

Ulaşım Hava ve deniz yolu ile olduğu Kıbrıs’ta toplu taşıma araçlarının yaygın olmaması nedeniyle insanlar ulaşımlarını kiraladıkları otomobillerle ya da ticari taksilerle sağlamaktadır. Ticari taksilerin külfetli ve bir defalık olduğunu düşünen yerli ve yabancı turistler yaygın olan Kıbrıs Araç Kiralama şirketleri bünyesine başvurmaktadırlar.

En iyi Kıbrıs araç kiralama şirketini yakından tanımak istiyorsanız tıklayın > Kıbrıs Rent a Car

Kıbrıs Rent a Car Kıbrıs Araç Kiralama şirketlerinden farklı olarak kurumsal ve profesyonel hizmet anlayışıyla araç kiralamaktadır.

kibris-arac-kiralama-sirketleri

Müşteri memnuniyeti öncelikli olarak belirleyen firmaların başında gelen Kıbrıs Araç Kiralama firması olan Kıbrıs Rent a Car; 2008 yılından beri müşterilerine servis bakımlı, klimalı ve benzinli araçları uygun ödeme koşulları ile sunmaktadır. Firma olarak 25 yaşından küçük yerli ve yabancı turistlere araç kiralama işlemi yapılmamaktadır.

Kurumumuzun https://www.kibrisrentacar.com/rezervasyon internet adresinden yapılacak rezervasyon ile kiralayacağınız araç istediğiniz adrese getirilmektedir. Kurumumuzdan yapacağınız araç kiralama sözleşmesi en az üç günlük olmalıdır. Üç günün altında yapılacak kiralama sözleşmesinde en az üç günlük ödeme alınmaktadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan araçlar benzinlidir. Kıbrıs’ta benzin ve motorin fiyatları uygun olduğu için araçlarımız benzinli ve klimalıdır.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatı Daha Uygundur

Kurumumuzdan yapacağınız araç kiralama işlemi uzun dönemde daha uygun fiyattadır. Kurumumuz da yaz ve kış dönemlerinde değişik fiyat kampanyası uygulanmaktadır. Kıbrıs Oto Kiralama şirketi olarak oto kiralama şirketimizde uygulanan fiyatlarda KDV ve Muafiyeti Kasko Ücreti Dahildir. Kıbrıs’ta  Türkiye Cumhuriyetinden alınan ehliyetlerde geçerlidir. Ancak Kıbrıs’ta araç trafiği sağ taraftandır.  Bu sebeple şirketimizde bulunan araçların direksiyonları sağ taraftadır. Kıbrıs tatilinizi doyasıya yapacağınız bir yerdir. Girne ve Magosa’nın eşsiz doğası ve masmavi denizine girecek, eğlenceli Akdeniz akşamlarına katılarak ve Lefkoşa’nın tarihi sokaklarını ziyaret edebilirsiniz.

Kurumuzda araç kiralamak için ehliyetiniz, Pasaportunuz ya da Kıbrıs’a giriş belgenizin yanınızda olması yeterlidir. Araç kiralama işlemleri 24 saat zamanına göre yapılmaktadır. Zamanın geçmesi durumun da ikinci günlük kiralama ücreti talep edilir.

Bilgilerinize sunarız.
KIBRIS RENT A CAR

Bilgi sahibi olabilirsinizKıbrıs’ta Bebek-Çocuk Koltuklu Araç Kiralama Hizmeti