İnsanlar, günlük yaşam içerisinde çeşitli ihtiyaçları sebebiyle bir taşıta ihtiyaç duymaktadır. Kimi zaman toplu taşıma araçları ulaşım ihtiyacına cevap verse de zaman zaman farklı koşullar sebebiyle otomobile ihtiyaç duyulmaktadır. Otomobil almak ise gerekli bütçeye sahip olmakla birlikte bir takım prosedürleri yerine getirdikten sonra gerçekleşmektedir. Bunun yerine yeni yeni popülerleşen araba kiralama yöntemi, farklı süreler için değişen fiyatlarla, taşıt ihtiyacına cevap vermektedir.

Kıbrıs’ta Araba Kiralama Ücretleri

Kıbrıs yoğun bir şekilde tatilci trafiği olan bir yer olarak araç kiralamanın en çok talep gördüğü yerlerden biridir. İnsanların kısa süreli araç ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulan firmamız Kıbrıs’ta araç kiralama alanında faaliyet göstermektedir. Kıbrıs’ta toplu taşıma araçlarının yalnızca mesai saatlerinde kullanılabildiğini düşünürsek özellikle tatilciler, ulaşmak istedikleri yerlere kiralık araçlarla gitmeyi daha uygun bulacaklardır.

2008 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, Kıbrıs araba kiralama fiyatları arasında çeşitli seçenekleri müşterilerine sunmaktadır.  Firmamız bünyesinde bulunan araçlar sitemizde görüldüğü ve belirtildiği şekliyle aynı model aynı kasa ve özelliklere sahiptir. Genel olarak 2006, 2007, 2012, 2013 model araçlarımız müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Kıbrıs araba kiralama fiyatları nasıl değişiklik gösterir

Firmamızda kiralık araçların modeli fark etmeksizin fiyatlar genel olarak;

  • 3-7 günlük
  • 1-2 günlük
  • 8 gün ve üzeri

Şeklinde periyotlara göre belirlenmiştir.  Kıbrıs araba kiralama fiyatları araç modeli, kapasitesi ve özelliklerine göre ise farklılık göstermekte; artmakta veya azalmaktadır. Zaman zaman yapılan promosyonlu fiyatlar ise ilgilenenler için ana sayfamızda duyurulmaktadır. Bu şekilde cazip fırsatlardan yararlanmak için sitemize göz atabilirsiniz.

Kıbrıs araba kiralama fiyatlarına dâhil olan hizmetler arasında KDV, muafiyetli kaza sigortasından yararlandırma teminatı, muafiyetli kaza sigortası ve sınırsız kilometre kullanımı bulunmaktadır.

 

Sigortadan yararlanma teminatının geçersiz kalacağı durumları ise sitemizden ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

https://www.kibrisrentacar.com 

Kıbrıs araba kiralama fiyatlarına dâhil olmayan bazı hizmet ve özellikler arasında lastik cam far sigortası, bebek koltuğu, yakıt, bireysel kaza sigortası ve üçüncü şahıs sorumluluk sigortası yer almaktadır. Fiyatlara dâhil olmayan diğer özellikler yine sitemizde ayrıntılı bir şekilde bilginize sunulmuştur.