M.Ö 1000 yıllara dayanan tarihi ve eşsiz doğal güzellikleri Akdeniz’in ortasında adeta cennetten bir parça olarak yer alan Kıbrıs, en unutulmaz tatillerin geçirileceği mekânlar sunmaktadır. Adanın çeşitli yerlerine dağılmış olan tarihi ve kültürel zenginliklerin dışında renkli gece hayatı da yaşanmaya ve görülmeye değerdir.

Kıbrıs Araba Kiralama

Tüm güzellikleri ile konuklarına muhteşem zaman geçirmeye olanak yaratmakta olan Kıbrıs araba kiralama ile güvenli ve bağımsız seyahat özgürlüğü sağlamaktadır. Kıbrıs genelinde var olan yetersiz toplu ulaşım ve toplu ulaşımın mesai saatleri dışında hizmet vermemesi nedeni ile en akılcı ulaşım imkânı araba kiralama olmaktadır.

İş ya da turizm amaçlı seyahatlerinizde ulaşımınızı bağımsız kılmak ve kolaylaştırmayı amaçlayan araç kiralama firmamız, ekonomik fiyatlı çözümler sağlamaktadır. KKTC genelinde sorunsuz ve konforlu servis sağlamakta olan şirketimizden online ya da telefon iletişimi ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tüm seçkin konuklarına güvenli ve üstün hizmet sunmayı amaçlayan firmamız Kıbrıs araba kiralama sektöründe öncü konumunda faaliyet göstermektedir.

Ercan Havalimanında uçuş yolculuğunuz sonunda sizi karşılayacak olan deneyimli temsilcilerimizden aracınızı teslim alabilirsiniz. Araç teslim ve iade konularında kolay çözümler sağlayan firmamıza ödemenizi dilerseniz havalimanında dilerseniz otelinizde mobil POS uygulaması ile yapabilme avantajına sahipsiniz. Üstelik bu tür hizmetler için hiçbir eke ücret ödemezsiniz.

Kıbrıs Araba Kiralama Uygulamaları

Türkiye Cumhuriyeti ve diğer tüm ülke yasaları çerçevesinde edinilmiş tüm ehliyetler Kıbrıs sınırları içinde geçerli olmaktadır. Yine tüm trafik kuralları ve trafik işaret levhaları Türkiye ile aynı olana Kıbrıs’ta, dikkat edilmesi gereken tek nokta trafikteki sol şerit uygulamasıdır. Bunu dışında kolay ve sorunsuz araç kullanımı ile dünya üzerindeki birçok ülkeden çok daha güvenli trafik akışı bulunmaktadır. https://www.kibrisrentacar.com 

 

Belli bir zaman içinde planlanmış olan çeşitli seyahatlerinizde size zaman tasarrufu sağlayacak ve maliyetlerinizi azaltacak olan araç kiralama hizmeti aynı zamanda keyif içinde ulaşımınızı kolaylaştıracaktır. Kıbrıs araba kiralama sektöründe 7/24 kesintisiz hizmet sunan ren a car firmamız, konusunda uzman ve deneyimli personeli ile tüm soru ve sorunlarınıza çözüm sağlamaktadır. 2013 model güvenli ve konforlu araçlar ile müşteri memnuniyeti paralelinde faaliyet gösteren şirketimiz, müşteri ihtiyaçlarına özgün hizmet olanakları yaratmaktadır.