kibrisrentacar.com Hakkında

kibrisrentacar.com; Kıbrıs Tatili Turizm LTD‘in tescilli markaları olup, kuruluşumuz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Kayıtlı Limited Şirkettir. KKTC yasaları gereği devletin vermiş olduğu resmi yetki ve izinle “Kırmızı Plakalı” kiralık araçlarla KKTC’de kurumsal olarak hizmet vermektedir.
Kıbrıs’ta bizden araç kiralamak bir ayrıcalıktır. Servisleri zamanında yapılan, bakımlı ve
problemsiz yeni model araçlarımızı siz değerli müşterilerimizin keyfine sürüyoruz. Ercan Havalimanında ek bir ücret ödemeden teslim alıp, iade edebileceğiniz araçlarımız için birinci önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğidir.

Tüm Eski ve Yeni Müşterilerimize Duyurumuzdur.

Kıbrıs’ta araç kiralama sektöründe 2007 yılından bu yana Kıbrıs Rent a Car adıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yılda ortalama 3 bin kişiye hizmet verdik ve bu ismi marka haline getirdik. Şimdi bu ismi ve adımızı kullanarak, biz olduğunu iddia eden firmalar ve kişiler olduğunun bilgisindeyiz ve biliyoruz ki “Taklitler Aslını Yaşatır“. Ancak KIBRIS ve RENT A CAR kelimeleri bir ülkeyi ve sektörü temsil ettiğinden Ticaret Dairesi bize veya başka herhangi bir şirkete bu ismi tescil etmemektedir.

Bu nedenle Kıbrıs’ta “Kıbrıs Rent a Car” isimli bir şirket veya kuruluş yoktur. Kıbrıs’ta bir ilk olup www.kibrisrentacar.com domainini kullanarak marka haline getirdiğimiz Kıbrıs Rent a Car ismini artıkkıbrıs rent a car şirketiaraç kiralama hizmet markası olarak devam ettirmekteyiz.

Kuruluş ve büyüme sürecinde kıramadığımız fazla müşterilerimizi yönlendirdiğimiz diğer firma ve müşteri temsilcisi kişiler ile markamızın ve firmamızın herhangi bir bağlantısı veya iş ilişkisi kesinlikle yoktur. Bu süreçten sonra geçmiş zamanda çalışmış olduğumuz tüm Rent a Car firmalarıyla işbirliğimizi bitirmiş bulunmaktayız, bizim firmamızdan hizmet almaya devam etmek için rezervasyon ve diğer isteklerinizde bize ulaşabileceğiniz tek telefon numarası +90 533 870 5300‘dır. Bundan sonraki Kıbrıs ziyaretlerinizde ve taleplerinizde görüşmek dileğiyle. Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımla
Cemal A.
KibrisRentaCar.com Yöneticisi

Ercan Havalimanından Otelinize Transferinizi Yapalım?

Firmamız aynı zamanda taksi transfer hizmeti vermektedir. İsterseniz Ercan Havalimanından Otelinize “gidiş – dönüş” transferinizide yapabiliriz.