Mavi Akdeniz’in yeşil adası Kıbrıs, dünya üzerinde gezilmeye değer yerlerin başında gelmektedir. Eşsiz doğası, denizi, güneşi, renkli gece hayatı, tarihi ve kültürel zenginliklerinim yanı sıra özel ve özgün yemekleri ile adeta bir cennet olan Kıbrıs, her türlü zevke hitap etmektedir.

Gecesi ve gündüzü ayrı ayrı güzellikler barındıran Kıbrıs’ta gezilecek ve keşfedilecek birçok alan yer almaktadır. Toplu taşıma sisteminin yeterli olmadığı ve mesai saatleri dışında toplu taşıma hizmeti sağlanamadığı Kıbrıs’ta rahat ve sorunsuz ulaşım için en akılcı çözüm araba kiralamadır.

Girne Rent a Car Firmaları

Muhteşem güzellikteki KKTC şehirlerinden biri olan Girne oto kiralama firmaları ile çok daha özel ve bağımsız seyahatler yapmanıza olanak sağlamaktadır. Güneyinde beşparmak Dağları ve Kuzeyinde ise boylu boyunca Akdeniz’e uzanmış olan Girne Kıbrıs adasının en gözde tatil beldelerinden biridir. Kentin doğal ve tarihi güzellikleri ile birlikte adaya özgü yemekleri de beğeni görmektedir.

İş ya da turizm amaçlı seyahatlerinizde ulaşım özgürlüğü sağlamak amaçlı faaliyet göstermekte olan Kıbrıs Rent A Car olarak Ercan Havalimanında sizi karşılayan uzman temsilcilerimiz dilediğiniz aracın teslimini yapmaktadır. Teslim ve iade konusunda müşterileri tercihlerini genişletmiş olan araç kiralama firmamız, bu hizmetleri için ek bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca oteliniz ya da hava limanı gibi dilediğiniz alanlarda mobil POS cihazı ile ödeme yapabilme avantajını da sunmaktayız.

Girne Araç Kiralama Uygulaması

Kıbrıs sınırları içinde uygulanan sol şerit trafiği dışında tüm trafik uygulamaları ve trafik işaret levhaları Türkiye Cumhuriyeti ile bire bir aynıdır. Türkiye Cumhuriyeti ve diğer ülke yasaları çerçevesinde edinilmiş her ehliyet türü Kıbrıs’ta da geçerli olmaktadır. https://www.kibrisrentacar.com Kıbrıs adası içinde yer alan Girne oto kiralama hizmeti ile tüm Kıbrıs’ın konfor içinde görülmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle Girne ve Lefkoşa gibi şehirler ve çevrelerinde yapacağınız her türlü seyahat için araç kiralama şirketi olarak deneyimli ve uzman kadromuz ile kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Gezilecek ve keşfedilecek birçok güzelliğin yer aldığı Kıbrıs’ta Girne oto kiralama hizmetinden sorunsuz yararlanmanız amacı ile 7/24 hizmet sunan şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kuruluşundan bu yana çok sayıda seçkin müşterisine üstün hizmet sunmanın yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki diğer firmalara da öncü olmaktadır.