Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, eğlence, dinlenme ve diğer tüm faaliyetlere imkan sağlamasından dolayı yoğun olarak tercih edilen duraklar arasındadır. Günlük olarak deniz yoluyla, havayollarıyla seyahat imkanı bulunan Kıbrıs araç kiralama faaliyetleriyle de son derece önemli bir noktadadır. Yavru vatan Kıbrıs’ın ada olması nedeniyle de önem kazanan araç kiralama faaliyetleri, birçok firma tarafından sağlanmaktadır. Ancak bu firmalar arasında müşteri memnuniyetine ve güvenliğine, konfora ya da yasal şartlarla hizmet vermeye odaklananlar epey azdır.

Kıbrıs seyahatlerinizde Ercan Havalimanı’na adım attığınız andan itibaren araç kiralamanız mümkündür. Bu araç kiralama noktaları arasında yer alan ve oldukça geniş bir araç filosuna sahip olan Ercan Havalimanı Rent A Car noktamızda, Kıbrıs Rent A Car olarak uzunca sürelerdir hizmet vermekteyiz.

Ercan Havalimanında Araç Kiralayabilir miyim?

Ercan Havalimanı çıkış kapısında hemen sizi karşılayacak olan durağımız, geniş otoparkımızda yer alan konforlu araçlarımız ve güler yüzlü ekibimizle yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. (Bknz: Ercan Havalimanı Araç Kiralama)

Uçaktan indiğiniz ilk andan, tatilinizi ya da gezinizi sonlandıracağınız ana kadar yanınızda olan Kıbrıs Rent A Car hizmetleri, tatilinizin keyifli geçmesi adına her türlü imkanı sağlamaktadır. Yoğun olarak yamaç paraşütü sezonunun açılması, festivallerin gerçekleşmesi ve yaz dönemi olarak adlandırılan sezon kapsamında dahi yürütmekte olduğumuz bu faaliyetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Amacınız adrenalin dolu bir tatil yaşamak veya eğlencenin doruklarına ulaştığı buna rağmen hayatın hiç durmadığı gece kulüpleriyle bütünleştirilmiş bir tatil geçirmekse aradığınız adrese çoktan ulaşmış durumdasınız.

Ercan Havalimanı Seyahat Bilgileri

Seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olacak tüm bilgileri ve desteği size sağlayacak ekibimizin dışında, seyahatinizde ihtiyaç duyacağınız en uygun otomobili en uygun fiyatlarımızla sizlere sunmaktayız. İhtiyacınız olan aracı, sözleşmeli, tamamen güvenilir ve müşteri memnuniyeti gözeterek sunmamızla beraber, yol rehberi olarak kullanabileceğiniz bilgileri de aktarmaktayız. Ercan Havalimanı’na tekrar dönene kadar sürdürmekte olduğumuz bu faaliyetlerimiz, bir sonraki seyahatinizde yeniden hizmetinize hazır olarak beklemektedir.

Tercih eden müşterilerimizin, bir sonraki seyahatlerinde de tercih etmekte olduğu Kıbrıs Rent A Car; yenilikçi ve modern hizmet anlayışıyla aşağıdaki araç seçenekleriyle sizlere hizmet sunmaktadır:

 • 2013 Model Hyundai Elentra
  Yolcu: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
 • 2016 Yeni Ford Fiesta
  Yolcu: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
 • 2014 Model Hyundai i20
  Yolcu: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
 • 2013 Model Hyundai i10
  Yolcu: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
 • 2016 Yeni Ford Focus
  Yolcu: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
 • 2013 Model Hyundai i30
  Yolcu: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Hyundai ix35 SUV
  Yolcu: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
 • Hyundai H1 Minibüs
  Yolcu: 7+1 (8 Kişilik) / 5 Kapılı

Yukarıda yer almakta olan tüm otomobillerimiz otomatik vitesli olup, yüksek konfor sunmaktadırlar. Ercan Havalimanı’na adım attığınız andan itibaren çıkış kapısının önünde yer alan Ercan Havalimanı Rent A Car noktamızdan direkt olarak temin edilebilir durumdadırlar. Bu araçlarımızın otomatik vitesli olmasının nedeni, özellikle Türkiye’den ve dünyanın farklı yerlerinden gelen misafirlerimize kolaylık sağlamasıdır. Bazı ülkelerde solda yer alan direksiyon nedeniyle problemler yaşanabileceğinden ve bir acemilik yaşanacağından, otomatik vites seçeneği daima en iyi tercih olarak yer almaktadır. Böylelikle trafikte olası tehlikelere, trafik acemiliğine ve uyulması gereken kurallara karşı daha güvenli bir önlem alınmış; yolcularımızın can güvenliği sağlanmış durumdadır.

Tüm araçlarımız servis garantili olmakla beraber, her türlü trafik ekipmanları ve evrakları yapılmıştır. Seyahatlerinizde ve yolculuklarınızda güvenle tercih edebilir, tatil serüveninizin daha konforlu olarak geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ercan Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Kıbrıs Araç kiralama hizmetinizde kullanacağınız bu araçlarımızı edindiğiniz takdirde trafikte karşınıza çıkabilecek problemler, olası durumlar ve diğer olaylara karşı da profesyonel ekibimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Park etmemeniz gereken noktalar, sabit radarlar, trafik kuralları ve bunun gibi önemli konularda ekibimiz memnuniyetle sizlere yardımcı olacaklardır.

Tüm araç kiralama ihtiyaçlarınız ve keyifli bir tatil için Kıbrıs Rent A Car ailesini seçin, sorunsuz bir kaçamağa “ Merhaba “ deyin.

Bilgi sahibi olabilirsiniz Ercan Havalimanı’na Nasıl Ulaşılır ?