Ercan Havalimanı araç kiralama ofisleri gelen ve giden tüm yolcuların en konforlu hizmeti alabilmesi adına hizmet vermektedir. Bu alanda yer alan acentalar araç teslim hizmeti verdiğinden dolayı yolcular için oldukça önemlidir.

Bilindiği üzere kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelmek isteyenler için iki seçenek bulunuyor. Gemi ile Girne Limanı’na gelmek ya da uçak ile Ercan Havalimanı’na gelmek Akdeniz’in en büyük 3. adasına ulaşmanın iki yöntemi olarak biliniyor. Adaya Türkiye’den gelenler için gemi yolu keyifli bir alternatif olarak öne çıkarken farklı ülkelerden gelenler hava yolu ile ulaşımı tercih ediyor. Ercan Havalimanı yılda yaklaşık olarak 4 milyon yolcuyu ağırlıyor. Bu yolcuların Kıbrıs seyahatlerinden memnun kalması hem bölge halkı hem de şirket açısından büyük önem taşıyor.

Önemli: Ercan Havalimanı hakkında önemli bilgiler mi arıyorsunuz?  www.kibrisrentacar.com/ercan-havalimani linkini tıklamanız yeterlidir.

Ercan Havalimanı Araç Kiralama Ofisleri

Ercan Havalimanı’nın Hizmet Kalitesi Artıyor

En büyük gelir kaynağı turizm olan Kıbrıs bu alanda yaptığı yatırımlar ile dikkat çekiyor. Yenilenen Ercan Havalimanı da bu yatırımların en büyük örneği oluyor. Kıbrıs’a gelen kişi sayısını arttırmak için çalışmalar yapılırken bölgede hizmet veren firmalar da bu doğrultuda kendilerini güncelleniyor.

Kıbrıs’a adım atmak için en çok tercih edilen nokta olan Ercan Havalimanı’nda araç kiralama hizmeti oldukça popüler olduğundan dolayı firmalar bu hizmetlerini geliştirmek için çalışıyor. Başarılı olmak ve Kıbrıs’ın yükselen değeri ile birlikte yükselmek isteyen firmalar hizmet kalitelerini arttırdıkları sürece kazanıyor. Ercan Havalimanı araç kiralama ofisleri gelen ve giden yolcular için araç kiralama hizmetlerinin kusursuz olmasını sağlıyor.

Ercan Havalimanı Araç Kiralama Ofisleri Web Site ve İletişim Bilgileri

Kıbrıs Rent a Car > www.kibrisrentacar.com | Tel: +90 533 870 5300
Kıbrıs Araç Kiralama
> www.kibrisarackiralama.com Tel: +90 533 888 2929
Ayaz Rent a Car > www.ayazrentacar.com.tr | Tel: +90 533 858 66 88

Araç Kiralamak İçin Ne Gerekir?

Kıbrıs’a gelen yolcular ulaşım için araç kiralama hizmetlerini tercih etmektedirler. Bu tercihin temelinde araç kiralama hizmetinin diğer ülkelere göre çok daha ekonomik olması yer alır. Sık kullanılan ve kullanılmak istenen bir hizmet olduğundan Kıbrıs’ta araç kiralama ile ilgili yanlış bilgiler de mevcuttur.

Kıbrıs’ta araç kiralamak için Kıbrıs’ta sürücü belgesi almanıza gerek yoktur. Eğer Kıbrıs’ta yaşıyorsanız ya da öğrenciyseniz Kıbrıs’ta sürücü belgesi almanız gerekir ancak sadece seyahat etmek amacıyla geldiyseniz mevcut sürücü belgeniz araç kiralamanız için yeterlidir. Bölgede trafiğin sol şeritten akması araç kiralamak için herhangi bir engel oluşturmaz. Araç kiralama işlemlerinizi Kıbrıs’a gelmeden önce online rezervasyon ile halledebilirsiniz ya da geldiğinizde  Ercan Havalimanı araç kiralama ofisleri aracılığı ile kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bilgi sahibi olabilirsiniz Ercan Havalimanı’nda Döviz Bozdurabilirsiniz