Kıbrıs seyahati düşünenler için çok güzel bir hizmet ercan Havaalanı rent a car şirketi tarafından gelmektedir. Sizi sizden daha iyi düşünen bir şirket size bir çok hizmet sunmaktadır. Özellikle rahat bir şekilde seyahat etmenizi amaçlayan şirketten online olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Her tür kolaylığı sizler için yapmayı görev edinmekteler.

Ercan Havaalanı Rent A Car

Ercan Havaalanı rent a car sayesinde uçağınızdan iner inmez araç sahibi oluyorsunuz. Sadece sizin imzalayacağınız Kıbrıs rent a car sözleşmesi ile rahat bir şekilde Kıbrıs içerisinde aracınızı kullanabileceksiniz. Size her türlü kolaylığı sağlayan bu şirket içerisinde istediğiniz model araçları görebilir ve kullanabilirsiniz. Kiralayarak her tür model ve şekil araçların sahibi olma şansı veren bir şirket ile çalışmaktasınız. Hiç bir şekilde size sorun çıkartmayacak bu araçlara içiniz rahat bir şekilde binebilirsiniz. Sadece uçaktan iner inmez daha önce ayarlamanız dahilinde ya da iner inmez aramanız dahilinde istediğiniz araçı şirket çalışanları size hemen yardımcı olacaklardır. Kiralama sözleşmesini imzaladıktan sonra belirlediğiniz süre içerisinde kullanma hakkınız vardır.

Kıbrıs içerisinde hiç araba kullanmayanlar bu şirket sayesinde araba kullanmanın tadını alabileceklerdir. Geldiğiniz ülkenin ehliyetini getirerek aracı yasal bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca kiralamak için belli bir yaş sınırında olmanız gerekli.  Yirmi beş yaş ve üstü olmanız dahilinde araçları kiralayabilirsiniz. Hiç bir yabancılık çekmeden tıpkı yaşadığınız şehrin trafik kuralları ve işaret levhaları ile hatasız bir şekilde aracı kullanabilirsiniz.

Araç Kiralama Şartları Adınıza düzenlenmiş ve üzerinde resminiz olan kullanmanızda hiç bir sorun olmayan ehliyetiniz yanınızda olmalı. Kıbrıs’a geldiğinizde yanınızda pasaportunuz olmalı. Yaşın yirmi beş olması ayrıca üzerinde durulan en önemli bir konudur. Kıbrıs öğrencileri bu araçları kiralayamamaktadır.

Türkiye ehliyetiniz ya da geldiğiniz ülkenin ehliyeti ile araçları kiralayabilirsiniz. Bir günlük için kiralama söz konusu değildir. En kısa kiralama süreniz üç gündür. Aracı kiralamaya karar verdiniz ve tüm aranan şartları yerine getirebiliyorsanız aracı kiralarken sözleşmeyi imzalayıp nakit bir şekilde ödemeyi yapmalısınız. Ercan havaalanı rent a car vasıtası ile güvenilir bir araç kiralama işlemi yapmış bulunmaktasınız.

ercan-havalimanı-rent-a-car_tr