Hyundai marka araçlarımızın tümü yetkili servis bakımlıdır. Hyundai kiralayan müşterilerimize Yetkili Servis tarafından 7/24 Yol Yardım ve Çekici Hizmeti verilmektedir. Böylece Kıbrıs ziyaretiniz süresince güvenli, huzurlu bir seyahat ve tatil geçirmenizi sağlıyoruz.

Hyundai marka araçlarımızın tüm bakımları aracın yetkili servisi olan Lefkoşa’daki Hyundai tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple garantilidirler. Kıbrıs tatiliniz süresinde herhangi bir sebeple aracınız arıza veya Allah göstermesin kaza yaparsa bizden araç kiralayan müşterilerilerimize 7/24 acil yol yardım hattı ve çekici hizmeti vermektedirler. Neden?

  1. Çünkü tüm araçlarımızın bakımları eksiksiz olarak Hyundai Yetkili Servisi tarafından yapılmaktadır.
  2. Tüm Hyundai araçlarımız Hyundai markasının garantisi altındadır.

Kıbrıs’taki Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisi, Araçlarımızı yeni olarak satın aldığımız günden bu yana bize ve Hyundai araç kiralayan müşterilerimize ihtiyaç duydukları bütün servis, garanti, yol yardımı ve yedek parça hizmetlerini sunmaktadır.

Hyundai Yetkili Servisi olmanın vazgeçilmez unsuru olan eğitimli insan gücü, teknolojisi ileri araçların gerektirdiği türünün en gelişmiş örnekleri olan teşhis ve onarım ekipmanları ve hizmet kapasitesi yüksek modern kaporta ve mekanik atölyeleri ile Hyundai araç sahiplerini en üst seviyede memnun edecek şekilde çalışmaktadır.

Lefkoşa şehir merkezi Hamitköy bölgesinde bulunan Hyundai plazasının ulaşım kolaylığı servis hizmeti alacak Hyundai araç sahiplerine ayrı bir rahatlık sağlamaktadır.

hyundai-kibris-yetkili-servis