Kıbrıs’ta Araç Kiralama / Yeni Volkswagen Polo 2015

Volkswagen’in b serisindeki en iyi aracı olan Volkswagen Polo geçirdiği ciddi tasarım değişikliği ile yeniden sahalarda. Önce Avrupa’da satışa sunulan araba, daha sonra Türkiye ve Kıbrıs’ta da satışa sunulmuştur. Volkswagen Polo aracının üretimine ilk olarak 1975 yılında başlanmıştır. 2009’da yeni bir stil çalışması yapılmış ve 6 sene sonra yeninde 2015’de bir takım değişiklikler yapılmıştır. İç ve dış mekanda yapılan değişiklikler aracın görünümünü daha güzel bir hale getirmiştir. En son güncellemede aracın motor seçenekleri ve donanım seçeneklerinde daha fazla değişiklik yapılmıştır. Polo, 10 farklı dış renk seçeneği, 14 ve 15 jant seçeneği, farklı desen ve kumaşları ile gerek satılık gerek kiralık araç ihtiyacı duyan sürücüleri cezbetmektedir.

Kıbrıs’ta araç kiralamak isteyen sürücülerin hizmetine sunduğumu yeni Volkswagen Polo’yu Kıbrıs Rent A Car farkı ile denemeniz için sizi ofisimizde bekliyoruz.

Volkswagen Polo 2015 – Genel Özellikleri

Tasarımlarda ön farklar, ızgara kısımlarında gözle görülür değişikliler görülmektedir. Yeni direksiyon simidi, vites topuzu, klima kontrol alanı ve multimedya alanı da araç severlerin dikkatini çekmektedir. Aracın performansı, yol tutuşu  ve yakıt tüketimi konularındaki verimliliği ile birçok sürücünün ilgisini çekmektedir. Eski model tasarımlarındaki güvenlik özelliklerinin zayıflığı, 2015 yılındaki çıkan yeni Polo ile giderilmiştir. 5 inçlik dokunmatik renkli ekran, mp3 çalar, aux ve sd kart girişleri, yuvaları soğutmalı torpido gözü, ABS (Kilitlenme Karşıtı Frenleme Sistemi), ASR, ESP (Elektronik Stabilite Programı), MSR (Elektronik Motor Çekiş Kontrolü) Volkswagen Polo’nun yeni modelinde daha da güçlendirilmiştir.

Kıbrıs’ta araç kiralamak için ideal tercih

Volkswagen firmasının yeniden tasarladığı bu araç yeni teknolojileri de desteklemektedir. IOS ve Android işletim sistemlerini destekleyen 2015 polo sayesinde akıllı telefon ekranlarını isterseniz aracın ekranında görebilirsiniz. Bu sistem sayesinde araç kullanırken telefonunuzu daha güvenli kullanabilirsiniz. Kıbrıs’a özellikle Türkiye’den ziyarete gelen turist misafirlerin soldan işleyen trafiğe alışık olmadıklarını düşünüldüğünde, Kıbrıs’ta oto kiralama hizmeti kapsamında yeni Volkswagen polo 2015 in daha kullanışlı ve güvenilir olacağından şüpheniz olmasın.

Sizde bu mükemmel aracı Kıbrıs’ta denemek isterseniz, araç kiralama firmamız olan Kıbrıs Rent A Car’ı tercih edin ve bu mükemmel aracı siz de deneyin.