Yurt dışına uçakla çıktığınızda orada arabasız ne yapacağım diye düşünmeyin.  Eğer Kıbrıs’a uçakla gelmek istiyorsanız ama aynı zamanda araba’da kullanmak istiyorsanız biz Kıbrıs rent a car olarak buradayız. İnternet sitemize girerek araçlarımızdan kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Ardından isterseniz internet üzerinden isterseniz ise telefonla araba rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama Lefkoşa

Lefkoşa büyük ve oldukça güzel bir Şehirdir. Bu Şehri hak ettiği şekilde gezebilmek, tüm güzelliklerinden faydalanabilmek için araç kiralama Lefkoşa’yı seçin. Lefkoşa’daki toplu taşıma olanakları çok iyi olmadığından araç kiralama sayesinde Lefkoşa’daki tatilinizi istediğiniz gibi geçirebilirsiniz.

Araç kiralama Lefkoşa için gerekli olan şartları internet sitemizden öğrenebilirsiniz. Bizden araç kiralayabilmeniz için gerekli olan en önemli şart ehliyet sahibi olmanız ve 25’inci yaşınızdan gün almış olmanız. Aksi takdirde araç kiralamanız mümkün olmaz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Türkiye Cumhuriyeti Ehliyeti ile sorunsuz araba kullanabilirsiniz.

kibrisrentacar.com internet sitemizden kiraladığımız arabaları bulabilirsiniz. Burada aynı zamanda araçların kira bedellerini de bulabilirsiniz. Eğer isterseniz aracın yanında şoför de kiralamanız mümkün. Bu durumda 09.00-19:00 saat’leri arasında şoförünüz sizin hizmetinizdedir. Eğer aileniz ile birlikte bir tatil geçirmek istiyorsanız aracın yanı sıra bebek koltuğu da kiralamanız mümkün. Ayrıca bilmediğiniz bir Şehirde araba kullanmaktan ve kayıp olmaktan korkuyorsanız aracın yanında bir Navigasyon da kiralayabilirsiniz. Aracın yanı sıra kiraladığınız her ürün için tekrar kira bedeli ödemeniz gerekir.

Ercan Havalimanında araç kiralama

Araç kiralama Lefkoşa için Ercan havalimanındaki personellerimiz ile temasa geçebilirsiniz. Ercan Havalimanındaki personellerimiz sizin için mümkün olan en uygun aracı bulup sizinle hemen bir anlaşma imzalarlar. Ardından aracınızı Ercan Havalimanında bulunan Otoparktan alarak istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Araç rezervasyonunuzu bir an önce yapmak istiyorsanız eğer bize 7/24 internet üzerinden ve telefonla ulaşabilirsiniz. Araç rezervasyonu yaparken aracın özelliklerine de dikkat etmeniz gerekir. İnternet sitemizde kiraladığımız araçlar hakkında bilgiler de yer almaktadır. Eğer rezervasyonunuzu telefonla yapmak istiyorsanız Kıbrıs rent a car personellerinden araçlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kiralık araçlarda da kendi aracınızda olduğu kadar kendinizi rahat his etmeniz önemlidir.