Masmavi Akdeniz’in ortasında yeşil bir zümrüt gibi parıldayan Kıbrıs, muhteşem doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi ve kültürel zenginlikleri ile tercih edilen tatil alanlarından biridir. Adanın gezilmeye ve keşfedilmeye değer birçok güzelliği ile birlikte renkli gece hayatı da eğlenmek ve dinlenmek için ideal mekânlar sunmaktadır.

Araç Kiralama KKTC

İş ya da turizm seyahatleri için ülkeye gelenlerin en büyük sorunlarından biri de ulaşımdır. Kıbrıs genelinde toplu taşımanın yetersiz oluşu ve mesai saatleri dışında toplu taşıma bulunmaması gibi sorunlar nedeni ile araç kiralama KKTC içinde kolay ulaşım için en mantıklı uygulama olmaktadır.

Ada üzerinde Girne ve Lefkoşa şehirleri gibi görülmesi ve yaşanması gereken eşsiz güzellikte birçok alan ve mekân yer almaktadır. Özellikle adaya özgün özel yemekleri ile dünya üzerindeki gurmeler tarafından beğeni ve takdir toplayan bir mutfağa sahip olan Kıbrıs içinde bağımsız ve keyifli ulaşım kolaylığı sağlayan araç kiralama hizmetleri, şirketimiz tarafından en üst seviye kalite anlayışı çerçevesinde uygulanmaktadır.

Araç Kiralama KKTC Avantajları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti trafik uygulamaları ve trafik işaret levhaları, Türkiye Cumhuriyeti ile aynı olmakla birlikte dikkat edilmesi gereken tek farklılık, trafiğin sol şerit üzerinden akmasıdır. Bunun dışında birçok dünya ülkesine oranla oldukça rahat bir trafiğe sahip olan Kıbrıs’ta araç kullanmak keyifli bir macera olmaktadır. Keyifli bir seyahat için araç kiralama KKTC içinde bulunacağınız zamanda zaman tasarrufu sağlamanın dışında sizi daha bağımsız kılacaktır.

Tüm seyahatleriniz sırasında araç kiralama KKTC için Türkiye Cumhuriyeti ve diğer tüm ülke yasalarınca edinilmiş ehliyetler geçerli olmaktadır. kibrisrentacar.com Rent a car sektöründe uzun yıllar, çok sayıda seçkin müşterilerimize vermekte olduğumuz hizmette takdir görmenin yanı sıra diğer firmalara da kaliteli hizmet ile öncülük etmekteyiz.

Seyahatinizi planlama aşamasında ya da Kıbrıs’a iniş yaptığınız anda online veya telefon rezervasyonu ile alanında uzman temsilcilerimiz sizi Ercan Havalimanında karşılayarak aracınızı pratik bir uygulama ile teslim etmektedirler. Araç teslim ve iade konularında müşteri isteklerine göre çözümler üretmekte uzman firmamız tüm müşterilerine konukları olarak hizmet vermektedir.  Mobil POS cihazı uygulaması ile dilerseniz havalimanında dilerseniz otelinizde kredi kartı ile ödeme yapma olanağına sahipsiniz.