Ercan Havalimanı Rent a CarErcan Havalimanında bulunan rent a car otoparkımız sayesinde size ücretsiz olarak araç teslim edip yine aynı yerde iade alabiliyoruz. Havalimanı Kıbrıs’ın merkezinde bulunan ilçesi Lefkoşa’ya 15dk lık mesafede bulunmaktadır. Ercan Havalimanı Rent a Car hizmeti ile Lefkoşa, Girne ve Magosa’ya ekonomik olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kıbrıs’ı gezmenin de en ekonomik yolu Havalimanından araç kiralamaktır. Bizi arayın Ercan’da size araç kiralayalım. +90 533 870 5300

Ercan Havalimanı Oto ve Araç Kiralama Hizmeti

Kıbrıs’ta araç kiralama istiyorsanız sizi Havalimanında karşılıyoruz. Yolcu çıkış kapısından sizi alıp, yine havaalanı içinde bulunan otoparkımızda aracınızı teslim ediyoruz.

Havaalanı bir proje ile tekrar yenilecek, bizde bu aşamada sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Lütfen telefon numaramızdan bize ulaşınız.

Yaşantımızda belirli aralıklar da ve ya dönemler de tatile çıkar dinleriz. Özellikle uzak bir yere tatil amaçlı, iş amaçlı gittiğimiz zaman kişisel eşyalarımızı yanımıza alamaz, daha fazla maliyetli olacağı ve yük getireceği için yanımıza almamayı tercih ederiz. Bu durum kara yolu ulaşımının olmadığı tatil yerlerinde ve ya bölgelerinde kaçınılmaz durumdur. Mesela kara ulaşımının olmadığı bir yere araç ile ulaşım ancak arabalı vapurlar ile mümkündür. Bu yöntem çok fazla zaman kaybına neden olacağı gibi ekstra maddi külfetlerinde oluşmasına neden olur.

Ercan Havalimanı Rent A Car Hizmeti

Bu gibi benzeri durumlarda özellikle araç ihtiyacını karşılamak için rent a car ofisleri hizmet vermektedir. Kıbrıs gibi kara ulaşımının olmadığı bir yere sadece deniz ve hava yolu ile ulaşım yapılabildiği için ercan havalimanı rent a car olarak turistlere ve misafirlere araç hizmeti sağlayarak onların araç ihtiyacını karşılamaktayız.

Ercan havalimanı bölgesinde bulunan şubemiz ile hava alanına iner inmez gelen yolculara geniş araç filomuzdan istedikleri aracı kiralıyoruz. Araç kiralama için yaptığımız kampanyalar ve fırsatları internet sitemiz üzerinden duyurmaktayız. Bu nedenle kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.
Ayrıca internet sitemiz üzerinde araçların; modelleri, özellikleri ve markaları hakkında geniş ve ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sahip olduğumuz geniş araç filosu ile herkese hitap etmekteyiz. Araçların bakımları düzenli ve periyodik bir şekilde yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

ercan havalimanı rent a car

Ercan Havalimanı Rent a Car Şubemiz

Ercan havalimanı rent a car olarak herkese ulaşmak adına Kıbrıs’ın çeşitli şehirlerinde bulunan 3 adet şubemiz ile hizmet vermekteyiz. Merkez ofisimiz Girne’de bulunurken diğer iki şubemiz ise Lefkoşa ve Magosa’da bulunmaktadır. Kıbrıs’ta şehir içi ulaşımın belediyeler tarafından yeterince sağlanamaması ve mesai saatleri dışında ulaşımın daha da zorlaşması nedeni ile araç kiralama en iyi çözüm yoludur.

Ercan havalimanı rent a car bünyesinde bulunan minibüs, jeep ve binek otomobil modelleri ile her zevke uygun araç bulundurmaktayız. https://www.kibrisrentacar.com Kıbrıs gibi nemim ve sıcağın oldukça yüksek olduğu bir yerde klimalı araç hizmeti sunarak müşterilerimize daha rahat bir tatil ve daha kolay bir ulaşım fırsatı sunuyoruz.

Ercan Havalimanı Rent a Car - Şubat 15th, 2014 - Cemal AYAZ
Etiketler:, ,

Müşterilerimizin Görüşleri

Ayaz Rent a Car “QR Code”

Şirket iletişim bilgilerimizi otomatik olarak telefonunuza kaydetmek için aşağıdaki kodu taratabilirsiniz.

Üst Kısım

Her hakkı saklıdır. Sitenin içeriği, görsel ve yazılı öğeler, kullanılamaz.
Kıbrıs Tatili Turizm LTD – “Ayaz Rent a Car“

Turn off snow
Facebook
Twitter

Sayfamızı Beğendiniz mi?

Beğenin anında avantajı yakalayın!

arrow1

Kıbrıs'ın ilk ve en büyük araç kiralama sitesini takip edin, kampanya ve duyurularımızdan güncel şekilde haberdar olun.

Facebook'ta bizi takip edin.

Likebox